Pilne!!! Prosimy udostępnić, gdzie tylko możecie!!!
Drodzy Bracia i siostry! Dziś stajemy w obliczu sytuacji nowej, niecodziennej, po ludzku usprawiedliwionej,ale czy po myśli Bożej, sytuacji?
Oto decyzją rządu mamy praktycznie zamknięte Kościoły (zgromadzenia do 5 osób w kościele). Ile świat przetrwa bez Eucharystii? Jest ogromny ból i dylemat dla wielu...
Życie eucharystyczne, serce katolicyzmu, Polski, jest zagrożone. Nigdy tak nie było!
Dlatego chwila jest szczególna, pytanie co my możemy zrobić. To czas pokuty i modlitwy, osobistego nawrócenia. Jednak czy możemy zrobić coś dla Ojczyzny?
Otóż wczytajmy się w słowa Pana Jezusa do s. Faustyny, słowa niesamowite, bo Pan Jezus sam podaje nowennę za Ojczyznę, którą chce aby odmówić, a więc jest to NOWENNA Z NIEBA DLA Polski (ile jest nowenn podanych bezpośrednio przez Pana Jezusa człowiekowi? niewiele, albo tylko ta jedna), nie każdy Polak o tym wie, a chyba powinien ... Po uważnym przeczytaniu rozważmy propozycję:
 "(24)1933 (Pamiętajmy, że był to rok, kiedy Adlof Hitler doszedł do władzy, konsekwencją było ogromne cierpienie Polski)
"W pewnej chwili usłyszałam taki głos w duszy: Odpraw nowennę za Ojczyznę. Nowenna ta będzie się składać z litanii do Wszytkich Świętych (...) zaraz wieczorem zaczęłam tę nowennę. Pod koniec litanii ujrzałam jasność wielką i w niej Boga Ojca. Przed jasnością tą a ziemią ujrzałam Jezusa przybitego do krzyża, i tak, że Bóg, chcąc spojrzeć na ziemię, musiał patrzeć przez rany Jezusa. I zrozumiałam, że dla Jezusa Bóg błogosławi ziemi...."
Jako społeczność Męskiego Różańca w Przemyślu od dziś podejmujemy Nowennę, o którą prosił SAM JEZUS CHRYSTUS...
Rozpoczynamy 9. dniową nowennę z s. Faustyną.
Z intencją przewodnią:
o ochronę Ojczyzny i wypełnienia się woli Bożej względem niej, przy tym o oddalenie zarazy coronavirusa od naszych Rodzin, wiosek, miast i Ojczyzny.
Warunki:
Przez 9 dni odmawiać litanię do Wszytkich Świętych
Następnie wezwanie :Św. Faustyno módl się za nami Św. Janie Pawle II - módl się za nami Bł. Michale Sopoćko - módl się za nami
Kończymy Suplikacją (Święty Boże...)
 Czy ktoś jest chętny, by do naszej społeczności dołączyć (mężczyźni, kobiety, dzieci). Im więcej nas zjednoczonych na modlitwie, tym owoc większy.
Czas proponujemy według dyspozycji, jednak najbardziej odpowiednią porą byłby wieczór między 20, 21.00 w okolicach Apelu Jasnogórskiego.
Kochani! To tyko kilka minut, ale w zjednoczeniu jakże może okazać się ważne dla naszej Ojczyzny.
Kto zatem powalczy mieczem ducha za Ojczyznę?
Można potwierdzić łączenie się w modlitwie w komentarzu.
Jeśli nie będziecie mogli /chcieli włączyć się w to DZIEŁO, to przynajmniej prosimy o UDOSTĘPNIENIE tej bardzo ważnej informacji, by poszła jak najdalej w śwat
Jeśli ktoś tę prośbę odczyta kilka dni po ropoczeciu przez nas nowenny, to nic  straconego, niech rozpocznie w każdym czasie.
Bóg zapłać za wszytko!